search search kosik user

Hokejové vybavení, CCM, Reebok Hockey, hokejky, brusle, chrániče.

 • BRUSLE SUPERTACKS AS1

  BRUSLE SUPERTACKS AS1
 • HOKEJKA JETSPEED

  HOKEJKA JETSPEED
 • BETONY PREMIER II

  BETONY PREMIER II
 • BRUSLE JETSPEED FT1

  BRUSLE JETSPEED FT1

Novinky více novinek

Nové brusle SuperTacks AS1 jsou tady

Nové brusle SuperTacks AS1 jsou tady

Horká jarní novinka pro sezónu 18/19 brusle SuperTacks AS1 dorazily i do České republiky. Brusle jsou sestaveny pouze z jednoho celistvého kusu, mají plně anatomický tvar, aby dokonale přilnuly na každý centimetr vaší nohy. Navíc skelet bruslí je z uhlíkového kompozitu a tím napomáhá generovat maximální energii při každém odrazu. Všechny tyto vlastnosti revolučních bruslí SuperTacks AS1 můžete vyzkoušet nyní i v našich kamenných prodejnách STŘÍDA SPORT Shop v Praze, Říčanech, Pardubicích, Liberci a v Mladé Boleslavi.


NOVINKA PRO GOLMANY - BETONY PREMIER II

NOVINKA PRO GOLMANY - BETONY PREMIER II

I golmani se mají v nové sezóně na co těšit! Představujeme vám zbrusu nové betony z produktové řady Premier II pro sezónu 2018/2019. Betony Premier II jsou dosud nejlehčí a to o celých 20% než starší modely z golmanské rodiny CCM. Lépe přilínají k ledu a inteligentní pěna dostatečně eliminuje tvrdé střely z holí soupeřů. Navíc obsahují zcela nový systém upínání a tím umožnují maximální rozpětí pohybu. K dostání již brzy v našich kamenných prodejnách.

VIDEO: CCM SKILLS CAMP

VIDEO: CCM SKILLS CAMP

Na přelomu května a června jsme připravili CCM Skills campy pro malé hokejisty a hokejistky z ročníků 2005 a 2006. Zastavili jsme se v Říčanech u Prahy, ve slovenských Košicích a maďarské Budapešti. Zájem dětí i jejich rodičů a následná účast byla obrovská. Děti si vyzkoušeli nejnovější vybavení z modelové řady JetSpeed a brusle SuperTacks AS1. Kromě tréninku na ledě pod vedením zkušených koučů a kondiční přípravy jsme nově připravili i brýle s virtuální realitou a skenování nohou pro doporučení vhodného typu bruslí. Podívejte se na video report z celého dne.
HOKEJKY JETSPEED V OBCHODECH

HOKEJKY JETSPEED V OBCHODECH

Produktová řada Jetspeed se rozrůstá vůbec poprvé o profesionální, výkonnostní i rekreační hole. Hokejky Jetspeed obsahují pružný bod ohybu, který vytváří kloubový efekt. Díky tomu lze při střelbě dosáhnout větší razance a zrychlení puku. Hůl je vhodná především ke střelbám ze střední vzdálenosti. Můžete zakoupit v našich STŘÍDA SPORT Shopech nebo u vašich prodejců značky CCM.

Z naší nabídky více produktů

 • Ramena CCM Tacks 7092

  Ramena CCM Tacks 7092

  Cena od: 2 790 CZK
 • Hokejka CCM 64K

  Hokejka CCM 64K

  Cena od: 2 690 CZK
 • Hokejka CCM JetSpeed Pro

  Hokejka CCM JetSpeed Pro

  Cena od: 4 090 CZK
 • Brusle CCM AS1

  Brusle CCM AS1

  Cena od: 4 490 CZK
 • Čepice CCM GoDark Flex

  Čepice CCM GoDark Flex

  Cena od: 679 CZK
 • Mikina CCM True2Hockey Fleece Pullover Hood

  Mikina CCM True2Hockey Fleece Pullover Hood

  Cena od: 1 290 CZK

Střída Sport

Z našeho Instagramu vstoupit

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí